یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / جریانی خاص در صدد به حاشیه کشاندن شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان است/تکذیب انحلال شورای عالی

جریانی خاص در صدد به حاشیه کشاندن شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان است/تکذیب انحلال شورای عالی

دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نسبت به انتشار برخی اخبار جهت‌دار علیه این شورا واکنش نشان داد.

ژاله فرامرزیان
به گزارش روابط عمومی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، ژاله فرامرزیان با بیان اینکه بعد از موفقیت اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم،ریاست جمهوری و شوراها جریانی خاص در صدد به حاشیه کشاندن شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان است،گفت:در آخرین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بر ضرورت تداوم فعالیت این شورا همراه با آسیب شناسی عملکرد آن تاکید شد.
وی افزود:قرار است کارگروهی خارج از اعضای شورای عالی عملکرد دو‌ دوره آن را بررسی و‌نقاط ضعف و قوت آن را احصا کند.رئیس شورای عالی هم طی فراخوانی از نخبگان خواسته بود پیشنهادهای خودشان را برای این موضوع ارائه کنند.
فرامرزیان ضمن رد انحلال شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان ،تاکید کرد:برخی جریانات سیاسی برای منحل شدن این شورا لحظه شماری می‌کنند چرا که می‌دانند توفیقات اخیر اصلاح‌طلبان به دلیل وجود چنین شورایی و حمایت بزرگان اصلاح طلب از آن بوده است .انتظار است جریانات مختلف اصلاح طلب به مانند گذشته در برابر چنین ترفندهایی هوشیار باشند و با همگرایی در صدد تقویت شورای عالی سیاست گذاری برآیند.
منبع: روابط عمومی شورای عالی اصلاح طلبان

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*