شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / استاندار خوزستان عنوان كرد: پيگيري تامين اعتبار براي راه اندازي خط توليد كفپوش در شركت چرم ايران

استاندار خوزستان عنوان كرد: پيگيري تامين اعتبار براي راه اندازي خط توليد كفپوش در شركت چرم ايران

 استاندار خوزستان گفت: نهایت همکاری و پیگیری های لازم جهت استفاده از صندوق توسعه ملی برای ایجاد خط تولید ساخت کفپوش درکارخانه چرم ایران را انجام خواهم داد تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی این خط جديد آغاز شود.

دکتر غلامرضا شریعتی امروز، ۲۴ اسفندماه در حاشیه بازدید از صنايع چرم ایران واقع در اهواز، اظهار کرد: شرکت چرم ایران در حوزه چرم صنعتی و تزیینات ماشین ها فعال است و با تکنولوژی بالا کار می کند و یکی از شرکت های موثر و مهم استان است.

وی افزود: این شرکت به دنبال ایجاد دو خط تولید مهم و جدید در کارخانه است که یکی از این خطوط، خط تولید کفپوش و دیگری خط تولید ساخت پوشش های صنعتی است.

شریعتی تصریح کرد: قرار است براي خط تولید کفپوش از طریق صندوق توسعه ملي پیگیری های لازم انجام گیرد تا شاهد ساخت این خط تولید در استان باشیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: همچنین قرار است یک سرمایه گذاري مشترک با آلمانی ها برای احداث خط تولید انواع پوشش های صنعتی انجام خواهد شد.

وی در خصوص ایجاد خط تولید پوشش های صنعتی در این کارخانه عنوان کرد: توافقات لازم با سرمایه گذاران آلمانی برای احداث این خط تولیدي انجام شده است. این خط تولید قرار بود در گذشته ایجاد شود اما به دلیل تحریم این کار انجام نشده بود اما در پسابرجام آلمانی ها ابراز علاقه کردند و اکنون کار در مراحل نرم افزاری قرار دارد.

شریعتی گفت: دو خط تولید مورد نظر این کارخانه در مجموع براي ۱۵۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می کنند و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند و به تولید و صادرات استان نیز کمک خواهد كرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG_۲۰۲۰۰۷۱۷_۱۲۳۵۲۶

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس علیرضا افشون

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*