جمعه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / سند رسمی پروژه بزرگ فاز ۲ پالایشگاه آبادان امضا شد

سند رسمی پروژه بزرگ فاز ۲ پالایشگاه آبادان امضا شد

غلامرضا شرفی نماینده آبادان

نماینده آبادان در مجلس گفت: سند رسمی پروژه بزرگ فاز ۲ پالایشگاه آبادان امضا شد و با عملیاتی شدن این پروژه بزرگ فرصت‌های شغلی قابل توجهی در آبادان ایجاد می‌شود.

غلامرضا شرفی  اظهار داشت: در جلسه‌ مهمی سند رسمی پروژه بزرگ فاز ۲ پالایشگاه آبادان امضا شد. وی افزود: این سند در جلسه‌ای با حضور با حضور وزیر نفت، استاندار خوزستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، مدیرعامل پالایشگاه آبادان و سه نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی به امضا رسید.

شرفی با بیان تبریک به مردم آبادان عنوان کرد: با عملیاتی شدن این پروژه بزرگ فرصت‌‌های شغلی قابل توجهی در آبادان ایجاد بشود.

وی گفت: کشور ما هم اکنون با حجم وسیع و بزرگی از نقدینگی موجود مواجه است که در مسیر ایجاد ارزش افزوده و تولید خدمات و کالا قرار نگرفته و ما برای خروج از رکود باید با جدیت به دنبال فعال کردن سرمایه‌ها باشیم.

نماینده آبادان در مجلس افزود: از طرف دیگر حوزه‌های گسترده و پرظرفیتی مانند بخش احیای بناهای تاریخی کشور هم هستند که می‌توانند در شرایط پسا برجام و در موقعیتی که صنعت گردشگری ما رشد قابل قبولی را تجربه می‌کند، محل سرمایه‌گذاری مناسبی برای بخش خصوصی باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: از یک منظر نیز سرمایه‌های موجود در جامعه درسال های اخیر درگیر رکود شده‌اند و پتانسیل بناها و بافت‌های تاریخی کشور از رکود فعالیت رنج برده ‌و اگر پیوند مناسبی بین این دو بخش ایجاد شود قطعاً می‌توانند به طور متقابل رکود همدیگر را از بین ببرند.

شرفی تأکید کرد: خوشبختانه بناهای تاریخی احیاشده در سال‌های اخیر در بسیاری از شهرها توانسته‌اند به شهرت محلی و ملی برسند و این موضوع نشان می‌دهد که ما با اطمینان بیشتری و با در دست داشتن نمونه‌های موفق زیادی می‌توانیم سرمایه گذاران بخش خصوصی را جلب بناها و بافت‌های تاریخی کنیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*