شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / شریعتی: دغدغه مردم استان قابل احترام است/ مردم پس از ۸ سال دیگر این طاقت تحمل این مشکلات را ندارند/ به میزان تولید نفت استان باید به مشکلات آنان نیز توجه کنند

شریعتی: دغدغه مردم استان قابل احترام است/ مردم پس از ۸ سال دیگر این طاقت تحمل این مشکلات را ندارند/ به میزان تولید نفت استان باید به مشکلات آنان نیز توجه کنند

02مردم پس از ۸ سال دیگر این طاقت تحمل این مشکلات را ندارند. حق خوزستان بود که به عنوان پایلوت برای نوسازی و بهسازی صنعت برق انتخاب می شد به جای دیگر استان ها . به علت ۸سال دفاع مقدس در ۵۰ سال آینده باید در اولویت قرار بگیرد. به میزان تولید نفت در این استان باید به مشکلات آنان نیز توجه کنند.*

استاندار خوزستان گفت: ریز گردها جدی و مخرب بوده اما سیستم نگهداری برق اگر مطابق بااستانداردها بوده و سال ها از تجهیزات فرسوده که محل سوال است استفاده نمی کرد قطعا به چنین روزی مبتلا نمی شد. دولت در جهت بهبود اوضاع فعالیت هایی را در حال انجام است.

غلامرضا شریعتی تصریح کرد: بعد از مشکلات اخیر و بارش کم باران  بحث ریزگرد جدی تر شد که منجر شد به نشست  خاک ها روی  ترانس که در نهایت قطعی برق را به دنبال داشت.سال های قبل هم هجوم این ریزگردها را داشتیم اما با بارندگی کم مواجه نبودیم و این مشکل رخ نداد، امسال مشکل ما جدی است، دولت تلاش زیادی برای حل مشکل کرد و برخی کار ها انجام شد اما برخی ب علت تنگناها نتیجه خوبی نداشت.

شریعتی  در ادامه اظهار داشت: میزان انتقال آب شرب به استان اصفهان باید مشخص شود. این گونه نمی شود که میزان آب برای صنعت و کشاورزی مشخص و همان میزان نیاز آب شرب دیده شود در این باره  نیاز به قانع شدن داریم، تذکر دهید که این انتقال ها برای شرب است یا صنعت؟ مارا قانع کنید که برای چه چیزیست؟ کار کارسناسی مستدلی باشد تا قانع شویم.
وی  با بیان اینکه امیدوارم این سختی ها و مرارت ها که در روزهای اخیر متحمل شده اند و از این بابت دغدغه ها آنان قابل احترام است.  در  ادامه افزود:در عرض سه شبانه روز تنها دوساعت خوابیدم. مردم پس از ۸ سال دیگر این طاقت تحمل این مشکلات را ندارند. حق خوزستان بود که به عنوان پایلوت برای نوسازی و بهسازی صنعت برق انتخاب می شد به جای دیگر استان ها . به علت ۸سال دفاع مقدس در ۵۰ سال آینده باید در اولویت قرار بگیرد. به میزان تولید نفت در این استان باید به مشکلات آنان نیز توجه کنند.
شریعتی اظهار داشت:  مشکلات برق به من استرس فراوانی وارد کرده است و از خاموش شدن چراغ ها نیز هراس دارم. گرد و خاک و قطعی برق و این چنین مشکلات لیاقت مردم استان نیست. استان خوزستان حق نداشت پایلوت برق شود؟ چرا استان هرمزگان پایلوت نوسازی صنعت برق شده است؟

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG_۲۰۲۰۰۷۱۷_۱۲۳۵۲۶

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس علیرضا افشون

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*