جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / فرمانده مرزبانی خوزستان بیان کرد: برخورد قاطع مرزبانی خوزستان با قاچاقچیان

فرمانده مرزبانی خوزستان بیان کرد: برخورد قاطع مرزبانی خوزستان با قاچاقچیان

فرمانده مرزبانی استان خوزستان گفت: مرزبانی خوزستان با قاطعیت تمام با قاچاقچیان مبارزه و مقابله می‌کند. سردار عبدالله نظرپور عصر امروز در آیین بهره‌برداری از پاسگاه شناور دریایی خورموسی اظهار کرد: مأموران مرزبانی با آمادگی و هوشیاری کامل همه توان خود را برای آسایش مردم استان به ویژه مناطق هم‌جوار مرزی به‌کار گرفته‌اند.

13940716000356_PhotoA

وی با اشاره به اینکه در پرتو امنیت به‌وجود آمده در مناطق و نوار مرزی از ظرفیت‌های این مناطق در بخش‌های کشاورزی و دامداری استفاده می‌شود، خاطرنشان کرد: سرتاسر مناطق و نوار مرزی استان خوزستان از امنیت بالایی برخوردار است و جای هیچ‌گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان متذکر شد: نگاه دریابانی به حفاظت از مرزهای آبی کشور و مبارزه با قاچاقچیان نگاهی ویژه و خاص است و در تحقق این هدف، تأمین معیشت مرزنشینان و افزایش مشارکت آنان در اجرای طرح‌ها، از اهمیت ویژه‌ای برخودار است.

نظرپور عنوان کرد: برخی سودجویان سعی دارند در موضوع کالا و سوخت، امنیت کشور را برهم زده و خلاف قانون عمل کنند و مرزبانی ناجا نیز وظیفه خود می‌داند در این رابطه با قاطعیت اقدام کند.

وی با بیان اینکه تأمین امنیت پایدار مرزها نیاز به تلاش و همکاری همه دارد، افزود: تامین امنیت در مرزهای آبی، مبحثی چند بعدی است که مساعدت و تعامل همگان را می‌طلبد که خوشبختانه در استان خوزستان این مساعدت و تعامل در بالاترین سطح ممکن وجود دارد.

فرمانده مرزبانی خوزستان در ادامه با بیان اینکه همواره در پی کنترل مرزهای دریایی استان، کشفیات قابل توجهی به دست می‌آید، اظهار کرد: افزایش و تشدید برخورد با قاچاق کالا و مواد مخدر و مدیریت و کنترل نوار ساحلی از دیگر برنامه‌های مهم این فرماندهی است.

نظرپور در پایان به نقش مرزنشینان در توسعه امنیت پایدار اشاره کرد و پایبندی به مقررات و همکاری مناسب را مهم‌ترین کمک بومیان و مرزنشینان به دریابانان در توسعه امنیت پایدار دانست.

درباره ی admin

همچنین ببینید

5_image (9)

انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری

انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*