شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / علی عماد: دولت تدبیر و امید، امید را به مردم هدیه و نشاط را جایگزین یاس نمود

علی عماد: دولت تدبیر و امید، امید را به مردم هدیه و نشاط را جایگزین یاس نمود

علی عماد معاون پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان در جلسه شورای اداری استان خوزستان که به منظور تودیع و معارفه معاونت پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان برگزار شده بود با سخنانی ضمن افتخار دانستن قبول مسئولیت در دولت تدبیر و امید گفت: افتخارم در این است که در دولتی مشغول بکار شدم که با رای واقعی مردم انتخاب شد. افتخارم در این است که در دولتی کار کردم که اعتقاد به رای و نظر مردم دارد.

81381400-6068416

معاون پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان بیان داشت: افتخارم در این است که با دولتی کار می کنم که به حقوق شهروندی معتقد است. افتخارم در این است که با دولتی کار می کنم که معتقد به تحزب و تکثر فکر و عقیده است.

عماد ادامه داد: افتخارم در این است که در دولتی هستم که آزادی فردی و اجتماعی را ارج می نهد و خواهان فضای باز سیاسی برای تمامی سلائق و عقیده هاست.افتخارم در این است که با دولتی کار کرده ام که حقوق مخالف را محترم می شمارد و منتقد را برای نقد دولت تحمل می کند.

معاون پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان گفت: افتخارم در این است که با دولتی کار می کنم که در شرایط بد اقتصادی توانسته با کاهش یک سوم تولید نفت و کاهش یک سومی قیمت آن کشور ر از شرایط بحران اقتصادی نجات و تورم را مهار و کاهش دهد.

عماد گفت: افتخارم در این است که در دولتی هستم که امید را به مردم هدیه و شادابی را جایگزین دلهره و یاس نمود.

معاونت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خوزستان در سال ۱۳۹۲ ادامه داد: افتخارم در این است که دولت تدبیر و امید کشور را از بی برنامگی و برنامه مدرای هدایت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی را احیا نمود.

معاون پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان تصریح کرد: افتخارم در این است که با همه تنگناها دولت اعتباری معادل ۱/۵میلیون دلار به طرح ۵۵۰ هزار هکتاری اختصاص داد.

عماد گفت:افتخارم در این است که دولت تدبیر و امید ابرقدرت های زورگو را با زبان دیپلماسی به پای میز مذاکره کشاند و منافع ملی را بر مصالح جناحی، باندی و حزبی ترجیح می دهد و اساس حفظ منافع ملی و حقوقی عامه مردم است.

معاون پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان یادآور شد:دولت تدبیر و امید اخلاق درآویخته و در مقابل هجمه های تعداد قلیلی تندرو ، بداخلاق ، اخلاق را سرلوحه کارش قرار داده است. افتخارم در این است که دولتی سرکار است که گفتمان دیپلماسی اثربخش را جایگزین هیاهو و جنجال نموده است.

معاونت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خوزستان در سال ۱۳۹۲ بیان داشت: افتخارم در این است که با رییس جمهوری کار کرده ام که قانون مدار ، اخلاق گرا ، باتدبیر و مردمی است. دین را ابزار رسیدن به هدف قرار نداده و دولت را تقدیس نمیداند .

عماد ادامه داد: این دولت همراه و هماهنگ با مقام معظم رهبری است و هیچگاه از این جایگاه رفیع برای مقاصد سیاسی خود استفاده ننموده است.

معاون پیشین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان گفت: افتخار بالاترم این است که در این مدت ۱۹ماه با استانداری (مقتدایی) کارکرده ام که استاد واقعی ام بود. شخصیتی شجاع و صادق و بی ریا ، شفاف و دلسوز، اعتقاد به دانایی محوری و توسعه پایدار استان است.در موضع گیری هایش صریح و هدفمند عمل کرده است. علاقمند به هدفگذاری درازمدت برای توسعه استان است

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*