جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / پیام تسلیت سید لطف الله سپهر مدیرکتابخانه های خوزستان به مناسبت درگدشت حجت الاسلام سید ناصر موسوی نماینده فقید رامهرمز و رامشیر در ادوار مجلس

پیام تسلیت سید لطف الله سپهر مدیرکتابخانه های خوزستان به مناسبت درگدشت حجت الاسلام سید ناصر موسوی نماینده فقید رامهرمز و رامشیر در ادوار مجلس

انا الله و انا الیه راجعون
در نزدیکی طلوع فجر ازادی ملت, خبر غروب خورشید حیات ازادمردی از سلاله سادات و خاموشی شمع فروزان محفل خادمان انقلاب, مرحوم مغفور حجت الاسلام و المسلمین سیدناصر موسوی, ما را بر مرکب غم نشاند و تا منزل اندوه کشاند.
دیار ما انسانی را از دست داد که عمری را در مجاهدتی خستگی ناپذیر در صحنه های مختلف بالاخص خانه ملت و نمایندگی مردم شریف رامشیر و رامهرمز گذراند که رایحه خدماتش, همچنان به مشام می رسد.
ما از حضور کسی محروم شدیم که روحش برای مردم روان بود و قدمش برای محرومین, دوان.
امید است تمام لحظاتی که برای گشایش گره ها و رفع موانع حیات عزتمندانه مردم و کسب رضایت انها صرف کرد, به دست عنایت حق, اسان کننده عبورش از صراط و وصالش به جنت رضوان خدا باشد.
از عمق جان به غم نشسته خویش, غفران و رحمت بی کران الهی برای ان مرحوم و صبر و سکینه برای خانواده و بازماندگان و دوست داران وی را از خداوند منان, خواستارم.
سید لطف الله سپهر
مدیرکل کتابخانه های عمومی و سرپرست شورای هماهنگی استان خوزستان

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*