شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / با حضور استاندار خوزستان در شیرین شهر انجام شد / بهره برداری از شبکه روشنایی و کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی ۲ پروژه عمرانی

با حضور استاندار خوزستان در شیرین شهر انجام شد / بهره برداری از شبکه روشنایی و کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی ۲ پروژه عمرانی

با حضور استاندار خوزستان در شیرین شهر انجام شد / بهره برداری از شبکه روشنایی و کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بعد از ظهر امروز یکشنبه در جریان بازدید از شهر جدید شیرین شهر در گفتگو با خبرنگاران با ابراز رضایت از وضعیت شهر جدید شیرین شهر گفت: شیرین شهر از لحاظ زیرساخت ها در شرایط خوب و مناسبی قرار دارد.

شریعتی عنوان کرد: هم اکنون عملیات آسفالت خیابان ها و کوچه ها در حال انجام است و شهر دارای محیط نسبتا مناسبی برای زندگی می باشد.

وی ضمن تشکر از ناجا به ویژه بنیاد تعاون ناجا تصریح کرد: بنیاد تعاون ناجا با خریداری و احداث ۷۵۰ واحد نقش بسیار مهمی در ارتقای شیرین شهر داشتند.

استاندار خوزستان ادامه داد: بحمدلله کارها خوب پیش میرود و اکنون قسمت باغ شهر شامل منازل ویلایی در حال احداث است که متقاضیان خوبی هم داشته و این قسمت هم موجب ارتقا و رونق شیرین شهر خواهد شد.

شریعتی با اشاره به اینکه سرمایه گزارانی را دارند برای مسائل گردشگری در شیرین شهر جذب میکنند که طرح های خوبی هم برای شیرین شهر مدنظر دارندبیان کرد: همچنین سرمایه گزارانی برای پنل های خورشیدی و کابل های خودنگهدار در حال سرمایه گذاری هستند که طرح های آنها ظرف ۳ ماه آینده تکمیل خواهد شد و برای حدود ۳۰۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

مقام عالی دولت در استان اظهار کرد: مشکلاتی در زمینه آب شرب در ۲ نقطه شرین شهر وجود دارد که بنا شد شرکت آب و فاضلاب آب حیات نسبت به حل آن اقدام نماید. همچنین مقرر شد در بودجه سال آینده کمک هایی برای جاده های در حال احداث در شیرین شهر در نظر گرفته شود و در زمینه اماکن آموزشی بنا شد اداره کل نوسازی مدارس استان به شیرین شهر کمک هایی داشته باشد.

رئیس شورای مسکن استان تصریح کرد: تصمیم گرفتیم شورای مسکن بهمن ماه به بررسی مشکلات شیرین شهر و رامین اختصاص یابد تا جهت حل این مشکلات برنامه ریزی ها و اقدامات لازم صورت گیرد.

استاندار خوزستان در بازدید از شهر جدید شیرین شهر در آئین کلنگ زنی پارک ارغوان و میدان ورودی این شهر شرکت نمود و همچنین در جریان این بازدید شبکه روشنایی بخشی از شهر مورد بهره برداری قرار گرفت و عملیات اجرایی آماده سازی فاز ۱ معابر محلات آغاز شد.

همچنین استاندار خوزستان با حضور در مرکز درمانگاهی شیرین شهر از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

هم اکنون حدود ۲۰۰ خانوار در شهر جدید شیرین شهر سکونت دارند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*