شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / توجه و نظارت در توزیع داروهای ترک اعتیاد/تحویل بیش از دویست نفر به مراکز بازپروری در سال جاری/ ضرورت تاسیس مرکز ترک اعتیاد دولتی در باغملک

توجه و نظارت در توزیع داروهای ترک اعتیاد/تحویل بیش از دویست نفر به مراکز بازپروری در سال جاری/ ضرورت تاسیس مرکز ترک اعتیاد دولتی در باغملک

photo_2017-01-19_23-46-04

عصر امروز هیئتی متشکل از نماینده دادستان ،دبیر ستادفرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و پلیس تخصصی مبارزه با مواد مخدر شهرستان باغملک به طور سر زده از کمپ های ترک مواد مخدر نیوشا و میلاد و یلدا بازدید کردند .
به گزارش باغملک نیوز عصر امروز مهران فتحی مقدم نماینده دادستان ، عبدالرضا فاطمی دبیر ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و ستوان رحمانی جمعی پلیس تخصصی مبارزه با مواد مخدر شهرستان باغملک به طور سر زده از کمپ های ترک مواد مخدر نیوشا و میلاد و یلدا بازدید کردند .

این تیم سرکشی ضمن گفتگو با مسئولین کمپ ها بر توجه و نظارت و دقت در توزیع داروهای ترک اعتیاد تاکید کردند و خواستار رسیدگی بیشتر به فضاهای مراکز ترک اعتیاد مذکور شدند .

در ادامه  این هیئت در مرکز بازپروری معتادین یلدا حضور پیدا کرده و  ضمن گفتگو و شنیدن نقطه نظرات مددجویان نماینده دادستان یک کارگاه آموزشی مهارت های زندگی را برای آنها اجرا و  در خصوص  مدیریت خشم و غضب ، عوامل آرام بخش و مانع از ایجاد هیجانات مخرب برای مددجویان صحبت کرد.

در پایان مسئول پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اظهار داشت: به همت جناب کیانپور دادستان باغملک در سال جاری بیش از دویست نفر به مراکز بازپروری تحویل داده شدند که با اقدامات انجام شده و پاک شدن از مواد به آغوش خانواده خود بازگشتند و البته این مددجویان نیاز به حمایت و پشتیبانی پس از خروج از مراکز بازپروری دارند و مهم ترین کار بحث اشتغال است که باید به آن پرداخته شود.
وی همچنین به ضرورت تاسیس مرکز ترک اعتیاد دولتی در باغملک تاکید کرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*