یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / استاندار خوزستان: سامانه سامد هم افزایی و هم گرایی بیشتری بین دولت و مردم ایجاد می کند

استاندار خوزستان: سامانه سامد هم افزایی و هم گرایی بیشتری بین دولت و مردم ایجاد می کند

 استاندار خوزستان: سامانه سامد هم افزایی و هم گرایی بیشتری بین دولت و مردم ایجاد می کند
استاندارخوزستان گفت: سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) می تواند از جدا بودن دولت وملت جلوگیری کرده و هم افزایی وهم گرایی بیشتری بین دولت و مردم ایجاد می کند.
غلامرضا شریعتی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان در حاشیه بازدید ازغرفه خوزستان در نمایشگاه الکامپ تهران و اهمیت کار سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) و فعالیت آن دراستان بیان کرد: حضور غرفه سامد خوزستان در نمایشگاه تلکامپ تهران یکی از اقدامات شایسته ای بود که به همت مسئول مرکز سامد استانداری خوزستان انجام شد و امید است این ارتباطات مردمی همواره به روز و همراه با تکنولوژی دردولت ما نیز ساری و جاری شود و بتوانیم هرچه سریعتر به سمت دولت الکترونیک برویم.
استاندار خوزستان اظهار کرد: سامد سامانه ارتباط مردمی بین دولت و مردم است واین ارتباط همواره باید به نوعی برقرار باشد تا دولت از خواسته ها و نیازهای مردم مطلع باشد.
وی افزود: خواسته های مردم از طریق این سامانه مطابق با نظرات کارشناسی بررسی شده و در دستور کار دولت قرار می گیرد.
استاندار خوزستان گفت: اگر ارتباط بین مردم و دولت وجود نداشته باشد دولت آنچه را که نظرات کارشناسی است را انجام می دهد اما اثربخشی آن در بین مردم پایین است و تاثیرچندانی نسبت به خدمات دولت در ذهن مردم ایجاد نمی شود.
وی بیان کرد: خواسته های مردم در خصوص مشکلات بیکاری، معیشت و خدمت رسانی دولت همواره منطقی است که از طریق این سامانه ارتباطی این مشکلات به گوش دولتمردان می رسد.
شریعتی تصریح کرد: ارتباط دولت و ملت پیش از این در سال های گذشته  به روش های سنتی بوده و این روش ها زحمت زیادی برای مردم ومشکلاتی را نیزبرای مسئولان ایجاد کرده بود.
وی ادامه داد: باتوجه به پیشرفت ارتباطات نیازاست که دولت این تکنولوژی را در خدمت مردم قرار داده  تا هم از زحمت مردم و مسئولان کاسته شود و ضمن صرفه جویی در زمان، اثربخشی و هدف مورد نظر نیز به دست بیاید.
استاندار خوزستان اظهار کرد: این سامانه دراستان خوزستان به صورت جدی در حال فعالیت است و همین امر باعث ایجاد ارتباط موثرتر بین مردم و دولت شده است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*