جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / بهره برداری از ۲۸ مدرسه بنیاد برکت در خوزستان هدیه مقام معظم رهبری به مردم استان

بهره برداری از ۲۸ مدرسه بنیاد برکت در خوزستان هدیه مقام معظم رهبری به مردم استان

 بهره برداری از 28 مدرسه بنیاد برکت در خوزستان هدیه مقام معظم رهبری به مردم استان

۲۸ مدرسه بنیاد برکت هدیه مقام معظم رهبری به دانش آموزان مناطق محروم استان خوزستان روز چهارشنبه به صورت همزمان با حضور محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

آیین بهره برداری از ۲۸ مدرسه بنیاد برکت استان خوزستان رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در آیین بهره برداری همزمان از این مدرسه ها در دبیرستان ۱۲کلاسه برکت در آبادان گفت:این واحدهای آموزشی در قالب ۱۸۳ کلاس درس و زیربنای ۲۰ هزار و ۹۶۴ متر مربع و اعتبار هزینه شده۱۷۵ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال ساخته شده است.

یک هزار و ۸۷۰ واحد مسکن مقاوم سازی شده ویژه محرومان با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، امروز چهارشنبه در روستاهای آبادان و خرمشهر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

این واحدهای مسکونی با حضور محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت به بهره برداری می رسد.

پروژه های بهسازی روستایی از محل اعتبارات تفاهم نامه منعقد شده بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان منطقه آزاد اروند اجرایی شده است.

براساس تفاهم نامه سال ۱۳۹۴ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، سازان منطقه آزاد اروند و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت ۴ هزار واحد مسکن محرومان در روستاهای جنگ زده و تخریب شده از زمان جنگ تحمیلی در شهرستان های آبادان و خرمشهر، در دستور کار قرار گرفت که یک هزار و ۸۷۰ واحد آن فردا چهارشنبه به بهره برداری خواهد رسید.

در این مراسم ۹۶۰ واحد مسکونی در روستاهای آبادان و ۹۱۰ واحد در روستاهای خرمشهر مورد بهره برداری می شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*