یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / انعقاد تفاهنامه اجرای طرح بوستان روستایی ستاد اجرای فرمان امام و استاندار ی خوزستان/ عمران و آبادانی در کل روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار

انعقاد تفاهنامه اجرای طرح بوستان روستایی ستاد اجرای فرمان امام و استاندار ی خوزستان/ عمران و آبادانی در کل روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار

انعقاد تفاهنامه اجرای طرح بوستان روستایی ستاد اجرای فرمان امام و استاندار ی خوزستان/ عمران و آبادانی در کل روستاهای بالای 200 خانوار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر مراسم انعقاد تفاهمنامه اجرای طرح بوستان روستایی که با حضور علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  و زمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، با امضای این تفاهمنامه  که مابین استانداری خوزستان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شد ، شاهد عمران و آبادانی در کل روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار استان خوزستان خواهیم شد.
حیاتی در حاشیه مراسم گفت : در اجرای طرح مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستاهای حوزه شهرستان خرمشهر ۱۵۶۰ پرونده  تاکنون تشکیل  که از این تعداد به ۸۰۰ واحد مسکونی کمک های بلاعوض پرداخت گردید.
لازم بذکر است  طرح مقاوم سازی روستایی در ۴۵ روستا با اعتباری بالغ بر  ۴۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  اجرا شده است که از این تعداد در ۱۱ روستا  ۱۰۰ درصد کار به اتمام رسیده  و ۳ روستا با پیشرفت ۴۰ درصد و مابقی روستاها نیز عملیات اجرایی آنها در حال آغاز است.
حیاتی با بیان اینکه مهاجرت پذیری روستائیان در حال افزایش است ، خاطر نشان کرد : با عزم ، اراده  و عنایت ویژه ای که استاندار خوزستان به شهرستان خرمشهر دارند و با اجرای این تفاهمنامه ساکنین روستاهایی که به شهر مهاجرت نموده اند  به روستاهای خود بر خواهند گشت.
حیاتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح شبکه تصفیه فاضلاب گفت : این طرح  به صورت پایلوت برای  اولین بار در کشور در روستای مصلاوی خرمشهر در حال اجرا است، که انشاءالله با این عزم شاهد توسعه روستاها باشیم .
شایان ذکر است در این آئین، تفاهم نامه اجرای طرح بوستان روستایی  به امضای علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان رسید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تقی-زاده-546x350

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*