یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / دکتر شریعتی در بازدید از شرکت فولاد خوزستان: برای یک تولید کننده باید شرایطی برقرار باشد که فقط به تولید فکر کند

دکتر شریعتی در بازدید از شرکت فولاد خوزستان: برای یک تولید کننده باید شرایطی برقرار باشد که فقط به تولید فکر کند

   دکتر شریعتی در بازدید از شرکت فولاد خوزستان: برای یک تولید کننده باید شرایطی برقرار باشد که فقط به تولید فکر کند.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به اتفاق جمعی از مدیران و مسئولین استانی از شرکت فولاد خوزستان بازدید کردند.
در ابتدای این دیدار که با استقبال محمد رضا مدرس مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، محمد نیکوکار معاون بهره برداری، عباس بابازاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد همراه بود، غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی ضمن عرض خیر مقدم، توضیحات مختصری از وضعیت شرکت به حاضرین ارائه کرد.
در ادامه مدیر عامل فولاد خوزستان ضمن تشکر از حضور استاندار در مجموعه شرکت فولاد خوزستان تاکید کرد: بازدید استاندار از شرکت فولاد خوزستان نشان از پی بردن مسولین استان به اهمیت بنگاههای اقتصادی از یک سو و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی برشکل گیری اقتصاد مقاومتی در بنگاههای اقتصادی دارد.
در ادامه مهران عباس زاده مدیر استراتژی و تعالی سازمانی گزارش جامعی از روند رو به رشد شرکت فولاد خوزستان و برخی از مشکلات پیشرو را ارائه داد.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ادامه داد:اعتقاد داریم در شرایط کنونی می بایست نگاه ویژه ای به تولید کنندگان و بنگاههای اقتصادی داشته باشیم، و باید شرایطی فراهم کنیم که تمام تمرکز آنان به تولید باشد. من به عنوان استاندار سعی می کنم در حد توان مشکلات آنها را مرتفع نمایم.
و مدیران استانی باید شرایط بیرونی را به نوعی تمهید کند که تولید کننده فقط به فکر افزایش تولید و اشتغال و خلق ثروت به پردازد.

وی ادامه داد: خصوصا بخش خصوصی باید عرصه را برای تلاش بهتر بخش خصوصی مهیا کند و دولت باید تصدی گری را به معنای کلمه به مردم و جامعه و بخش خصوصی واگذار کند. خدمات اجتماعی که شرکت فولاد انجام می شود در ذهن مردم ماندگار می شود مانند پل فولاد.
قرار داد تامین خرید لوله برای تکمیل پروژه آب رسانی غدیر به میزان ۲۰۰۰ میلیارد تومان بسته شده ولی من تاکید کردم تولید لوله در استان باشد و لوله های خریده شده در استان تولید بشوند.

وی در ادامه ضمن بیان این مطلب که دولت ها باید به سمتی بروند که تصدی گری را به بخش خصوصی واگذار کنند، افزود: دولت باید وظیفه حاکمیتی و سیاست گذاری را انجام دهد و با اصلاح قانون و مقررات ، بخش خصوصی را برای ورود به بازار سرمایه تشویق کند. ورود شرکت های فعال به بازار بورس، می تواند محک مناسبی برای بقاء و ادامه فعالیت بخش خصوصی باشد چرا که اعتقاد داریم بازار بورس یکی از شفاف ترین بازار هاست.
وی در پایان از فعالیت های گسترده شرکت فولاد خوزستان به ویژه در بعد مسولیت های اجتماعی تقدیر کرد.
در پایان استاندار و هیات همراه به اتفاق مدیر عامل و جمعی از مدیران از سایت فولاد سازی بازدید به عمل اوردند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تقی-زاده-546x350

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*