چهارشنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / در راستای اجرای دستور استاندار: تیم‌های ورزشی اهواز برای رفع مشکلات خود به فرمانداری مراجعه کنند

در راستای اجرای دستور استاندار: تیم‌های ورزشی اهواز برای رفع مشکلات خود به فرمانداری مراجعه کنند

خبرگزاری فارس: تیم‌های ورزشی اهواز برای رفع مشکلات خود به فرمانداری مراجعه کنند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: تیم‌های ورزشی با مراجعه به فرمانداری طبق دستور استاندار حمایت خواهند شد.

علی مظفری ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت فولاد اکسین و رئیس امور ورزش این شرکت به دلیل حمایت از تیم ووشو بانوان اهواز برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور اظهار کرد: با توجه به تاکید استاندار که باید همه جوانان به‌ویژه بانوان را باید حمایت کنیم، در بحث مدیریت ورزش و به‌کارگیری آنها در جایگاه‌های مختلف، اقدام به حمایت تیم ووشو بانوان کردیم.

وی افزود: تیم‌های راگبی بانوان اهواز و ووشو را مورد حمایت از سوی شرکت فولاد اکسین قرارداده‌ایم که تیم راگبی مقام پنجم کشور را کسب کرد ولی تیم بانوان ووشو اهواز موفق شد بر سکوی اول ایران در مشهد مقدس قرار بگیرد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز عنوان کرد: روزی که بانوان ووشوکار و راگبی‌کار به جهت اینکه مشکل اسپانسری به ما مراجعه کردند ما هم در اجرای دستور استاندار از آنها حمایت کردیم.

وی درباره سطح ورزش بانوان شهرستان اهواز در کشور خاطرنشان کرد: ورزش بانوان اهواز در سطح یک کشور است و ما وظیفه‌مان است از این قهرمانان حمایت و پشتیبانی کنیم.

مظفری عنوان کرد: هر تیمی ورزشی بانوان و آقایان که مشکل دارد به فرمانداری مراجعه و ما در اجرای دستور استاندار تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا مشکلاتشان مرتفع کنیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-03-17_05-59-13

حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی هاشمی نژاد خطیب جمعه باغملک: هر مسئولی که بخواهد با اشرافی گری زندگی کند باید کنار برود و جوانان دلباخته و پرورش یافته مکتب جایگزین آن شوند

حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی هاشمی نژاد خطیب جمعه باغملک: هر مسئولی که بخواهد با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*