جمعه , ۱۵ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / نماینده مردم اندیمشک در مجلس : بی‌لیاقتی حکام عربستان در اداره حج کاملاً مشهود است/مثلث شوم “آل‌سعود، داعش و منافقین” به‌دنبال ایجاد نا‌آرامی در منطقه

نماینده مردم اندیمشک در مجلس : بی‌لیاقتی حکام عربستان در اداره حج کاملاً مشهود است/مثلث شوم “آل‌سعود، داعش و منافقین” به‌دنبال ایجاد نا‌آرامی در منطقه

فریدون حسنوند

نماینده مردم اندیمشک در مجلس گفت: عربستان، داعش و منافقین مثلث شوم منطقه هستند و این مثلث به‌دنبال ایجاد نا آرامی در منطقه با هدف تأمین منافع خود و حامیان برون‌مرزی دشمنان اسلام و انقلاب هستند.

فریدون حسنوند اظهار داشت: یکی از اهداف عربستان ایجاد تفرقه میان مسلمانان برای اجرای طرح‌های استکبار و حامیان آن‌ها و همچنین تأمین منافع دشمنان اسلام است.

وی افزود: به همین جهت، عربستان از هر اقدامی که به نوعی منافع آنان را در خطر بیندازد جلوگیری می‌کند و سعی بر عدم آشکار‌سازی آنان دارد و برنامه‌های گسترده‌ای در این جهت و با همکاری آنان، طراحی و به‌اجرا رسانده است.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سال‌های گذشته، اخباری مبنی بر تأمین امنیت برگزاری مراسم حج توسط برخی شرکت‌های رژیم صهیونیستی اطلاع‌رسانی شده بود ولی امسال این حضور و نقش پر رنگ‌تر از گذشته بوده که همین مقوله بیش از گذشته این طرح و برنامه را معین و مشخص می‌کند.

وی گفت: ما باید همان‌گونه که مقام معظم رهبری تاکید و توجه کردند، در یک قالب و قامت بین‌المللی به بررسی حقوقی و انسانی حادثه منا پرداخته و شهادت مسلمانان را بررسی و نقاط مبهم آن را آشکار کنیم.

حسنوند بیان کرد: یکی از ملزومات این امر، بررسی و تشکیل یک کمیته حقیقت‌یاب برای بررسی حادثه منا و کشف جنبه‌های مختلف آن است که این موضوع باید جدی گرفته شده و نیازهای آن با پیگیری ما رفع شود.

وی افزود: حج امروز، توسط عربستان از مسیر صحیح خود خارج و حج ابراهیمی به یک حج آمریکایی تبدیل‌شده است که این مقوله‌، حرکت خطرناک بوده و در جهت منافع کشورهای مسلمان و ماهیت رحمانی و الهی حج نیست.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در گذشته نیز ما شاهد بی‌کفایتی و اشکالات و ایرادات گسترده‌ای در برگزاری مراسم حج بودیم ولی در طول سال‌های اخیر این مقوله با ایرادات بیشتری مواجه و برای رفع آنان طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری، باید چاره‌جویی کرد.

وی گفت: ما باید بدانیم عربستان، داعش و منافقین مثلث شوم منطقه هستند و این مثلث به‌دنبال ایجاد نا آرامی در منطقه با هدف تأمین منافع خود و حامیان برون مرزی دشمنان اسلام و انقلاب است.

حسنوند عنوان کرد: امروز تغذیه فکری، مالی، سیاسی و تجهیزاتی تمام گروه‌های تروریستی در دنیا و به‌ویژه در کشورهای مظلوم و مسلمان یمن، سوریه، عراق، لبنان و کشورهای دیگر از عربستان و حاکمان آن و با محوریت و نقش استکبار است و به پشتوانه پول و ثروت آنان صورت می‌گیرد.

وی افزود: امروز عربستان با پول و ثروت، سازمان‌های بین‌المللی را به سکوت وادار کرده و سعی بر عدم افشای واقعیت در منطقه دارد و این مقوله، بیش از گذشته لزوم توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب را در باب حوادث منطقه‌ای و امور کشورهای مسلمان طرح و بیان می‌کند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایران اسلامی به پشتوانه ولایت فقیه و راه و منطق امام راحل و مردم مقاوم و شهیدپرور خود، بیش از گذشته در مسیر تعالی اسلام و انقلاب قدم برداشته و گفتمان مقاومت را تقویت می‌کند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*