یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / فرماندار اندیمشک: احداث نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک بیش از ۳ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کند

فرماندار اندیمشک: احداث نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک بیش از ۳ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کند

فرماندار اندیمشک 1

فرماندار اندیمشک گفت: با بهره‌برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک، بیش از ۳ هزار فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در اندیمشک ایجاد می‌شود.

پیمان جهانگیری اظهار داشت: شهرستان اندیمشک در بخش‌های مختلف شهری دارای ظرفیتی منحصر به فرد و ممتاز است و توجه به این ظرفیت و استعداد بیش از گذشته زمنیه توسعه و رفع محرومیت این شهرستان را فراهم می‌کند.

وی افزود: به همین جهت و با همکاری بخش‌های مختلف شهری و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، طرح احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در اندیمشک مورد توجه قرار گرفته است.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: این طرح در دو فاز به بهره برداری می‌رسد و در فاز اول آن، ۵۰۰ مگاوات به تولید برق کشور افزوده و با بهره‌برداری از این طرح در مرحله دوم، میزان ظرفیت تولید برق نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک به یک هزار مگاوات می‌رسد.

وی افزود: با بهره‌برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک، بیش از ۳ هزار فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیرمستقیم در اندیمشک ایجاد می‌شود.

جهانگیری بیان کرد: برای آغاز کار این طرح شاخص صنعتی در مرحله اول، بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده و به تا پایان امسال مراحل اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی گفت: طبق پیش بینی‌های به عمل آمده نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک در مدت ۱۸ ماه ساخته و فاز اول آن به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار اندیمشک اظهار کرد: این نیروگاه از محل اعتبارات دولتی ساخته می‌شود و منشأ تحول در صنعت، برق و تولید آن در شهرستان اندیمشک و منطقه می‌شود و امیدواریم بخش‌های مختلف شهری و استانی با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته روند احداث این طرح را تسریع کنند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*