یکشنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / از آرزوی فرماندار تا برنامه های هفته دولت: هفده پروژه در هفته دولت در شهرستان لالی افتتاح و یا کلنگ زنی می شود

از آرزوی فرماندار تا برنامه های هفته دولت: هفده پروژه در هفته دولت در شهرستان لالی افتتاح و یا کلنگ زنی می شود

فرماندار شهرستان لالی به مناسبت هفته دولت در گفت و گوی اختصاصی با لالی نیوز ضمن تبریک این هفته اظهار داشت : امیدواریم مسئولین بتوانند در راستای خدمات رسانی صادقانه با جدیت و اهتمام بیشتری فعالیت کنند و با دلسوزی و تلاشی که دارند گام های موثری در رفع مشکلات مردم بردارند.

وی در ادامه به برنامه های هفته دولت در لالی اشاره و از اجرای ۲۲ برنامه مختلف به مناسبت این هفته در لالی خبر داد .

گودرز ترکی زاده تصریح کرد : ۱۷ برنامه از مجموعه برنامه های هفته دولت مربوط به اقداماتی از قبیل افتتاح و یا کلنگ زنی مراکز مختلف با اعتباری در حدود ۱۰۱ میلیارد ریال می باشد .

وی با اشاره به طرح های نیمه تمام و پیگیری های به عمل آمده برخی از مهمترین برنامه های هفته دولت در لالی را مواردی همچون افتتاح کانون فرهنگی ، افتتاح صنایع دستی ، افتتاح مدرسه ابتدایی در روستای تراز، آسفالت و روکش جاده های روستایی،ترمیم سد انبار سفید،افتتاح پل انبار سفید،افتتاح ایستگاه پمپاژ طرح آبیاری دشت هارکله،افتتاح آزمایشگاه طبی بیمارستان امید،افتتاح پایگاه اورژانس جاده ای در گچ کرسا،افتتاح خانه بهداشت،افتتاح سنگ شکن شهرداری ، افتتاح کارخانه لبنیات سازی و کلنگ زنی طرح آب رسانی به روستای برکه عنوان کرد .

ترکی زاده از دیگر برنامه های جانبی این هفته را ارائه گزارش عملکرد به مردم از تریبون نماز جمعه ، زیارت قبور شهدا و … اعلام کرد .

فرماندار لالی در پاسخ به این سوال که دوست دارید مردم لالی از زمان فرماندار بودن شما چه چیزی را به یادگار داشته باشند عنوان کرد : آرزوی ما که دغدغه و آرزوی دیرینه مردم لالی هم هست تحقق یافتن موضوع آبیاری زمین های دیم شهرستان است که مدت زیادی است که به طول انجامیده و نیمه کاره مانده است .

وی ادامه داد : خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و قول های مساعدی که داده شد در خصوص برداشت آب از منابع مختلف (رودخانه،دریاچه و حفر چاه) به محض اعلام نظر نهایی مراحل اجرایی آبیاری زمین های دشت لالی هم پیگیری می شود که با تحقق آن شاهد شکوفایی اقتصاد منطقه خواهیم بود و موضوع اشتغال به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای مردم شهرستان دچار بهبودی می شود .

گودر ترکی زاده در انتها در پاسخ به این که به عملکرد دولت چه نمره ای می دهید اظهار داشت : ما به خودمان نمره نمی دهیم بلکه مرم باید به ما نمره بدهند و از عملکرد ما راضی باشند اما دولت هر چه در توان دارد در راستای رفع مشکلات اقدام می کند .

lali 2

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*