جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی وزارت نیرو در خوزستان

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی وزارت نیرو در خوزستان

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شرکت های وزارت نیرو در خوزستان به میزبانی روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد.
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، “رضا علیجانی” مدیریت روابط عمومی سازمان و دبیر شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شرکت های وزارت نیرو در خوزستان، ضمن بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، دستورالعمل وزارت نیرو، در خصوص ایجاد هماهنگی های لازم بین روابط عمومی شرکت ها به صورت ماهیانه و دوره ای با استفاده از تجارب و دیدگاه های یکدیگر برای ارتقای وضعیت صنعت آب و برق، ارائه خدمات مطلوب تر به پرسنل این صنعت و تعامل موثرتر با رسانه ها و انعکاس اخبار با هدف اقنای افکار عمومی را ابلاغ کرد.
علیجانی با بیان این که ممکن است دستگاه ها برای برگزاری برنامه های فرهنگی، امکانات و بودجه های مکفی نداشته باشند پیشنهاد کرد تا با ایجاد تعامل با یکدیگر برای رفع این نقیصه اقدام کنند.
وی ضمن این که از شرکت های زیر مجموعه صنعت آب و برق دعوت کرد برای برگزاری جشن های اعیاد ملی و مذهبی و استفاده از امکانات رفاهی، مهمانسرا و امثالهم همکاری لازم را داشته باشند از برگزاری جشنواره کارون بزرگ در سطح کشور، در آینده ای نزدیک خبر داد و تصریح کرد: برای اجرای با شکوه تر جشنواره، شرکت های مزبور با برگزاری جلسات، هم اندشی لازم را داشته باشند.
دبیر جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شرکت های وزارت نیرو در خوزستان، گفت: همکاران ما در روابط عمومی ها باید با حضور پربارتر در نمایشگاه ها، و با پوشش خبری همه جانبه، صنعت آب و برق خوزستان، در حوزه های رسانه ای حضور قعال تر و پر رنگ تر داشته باشند.
وی خواستار تشکیل جشنواره ای مشترک، در بحث مصرف آب شد و افزود: اگر کمیته ای برای خدمت به پرسنل، در حوزه کار رسانه تشکیل شود می تواند معجزه گر باشد.
مدیریت روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، برنامه ریزی فرهنگی برای پرسنل را با هدف افزایش انگیزه، امری پسندیده و ایده آل توصیف کرد و خواستار مشارکت بیشتر برق منطقه ای خوزستان در این خصوص شد.
“هومن خورشید”، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان به مناسبت هفته دولت به بیان نظرات و دیدگاه های دولت در این حوزه پرداخت.
وی ضمن تشکر از حاضرین، خواستار حضور بیشتر روابط عمومی ها در این جلسات شد تا مشکلات دستگاهها و عموم مردم با استفاده از پتانسیل های روابط عمومی ها بررسی، و برای اجرای بهتر برنامه ها، خصوصا در حوزه وزارت نیرو اقدامات لازم انجام شود.
خورشید با بیان اینکه هم اندیشی روابط عمومی ها باعث اقنای افکار عمومی می شود اظهارکرد: مجموعه استانداری به عنوان نهاد دولتی پاسخگوی مشکلات در حوزه محیط زیست، آب و فاضلاب و حوزه انرژی است. وی خواستار انعکاس عملکردهای موفق شرکتها به منظور توجیه افکارعمومی شد و تصریح کرد: عدم وجود این امر، ضربات جبران ناپذیری را به دولت وارد میکند.
شایان ذکر است، در پایان جلسه نمایندگان روابط عمومی شرکت های وزارت نیرو در خوزستان با بیان نظرات و دیدگاه هایشان، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را مطرح کردند.
اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شرکت های وزارت نیرو در خوزستان ۲۷ مردادماه ۹۵ در سالن جلسات مهمانسرای گیت بوستان برگزار شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*