شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / مشاور استاندار، رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان شد

مشاور استاندار، رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان شد

۸۲۱۸۶۶۲۴-۷۰۹۳۴۸۶۰

طی حکمی از سوی علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور کشور، علیرضا اقبالی به عنوان رئیس این دانشگاه در استان خوزستان منصوب شد.

اقبالی پیش از این رئیس دانشگاه بین المللی اروند آبادان و مشاور امور اقتصادی و بازارچه های مرزی استاندار خوزستان بود.

۳ هزار پُست خالی در دانشگاه پیام نور

فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در مراسم معارفه ریاست جدید دانشگاه در اهواز اظهار کرد: در دانشگاه پیام نور تقسیم کار و پست بر اساس استانداردهای مدیریتی صورت نگرفته است.

وی افزود: به دلیل عدم تقسیم کار مناسب مدیریت در دانشگاه پیام نور سخت است، به صورتی که اکنون در این دانشگاه به ازای هر دو عضو هیات علمی، یک کارمند وجود دارد.

حسنی با بیان اینکه برنامه ما این است که این نسبت در دراز مدت به یک کارمند به ازای هر هیات علمی برسد، خاطرنشان کرد: برای تحقق این هدف نیاز است که دانشگاه پیام نور بیشتر توسعه پیدا کند، به صورتی که حتی در کشورهای خارجی نیز شعبه هایی از این دانشگاه تأسیس شود.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تصریج کرد: در این دانشگاه ۱۷ هزار پست تعریف شده که از این تعداد در ۱۴ هزار پست فعالیت می شود و بقیه پست‌ ها خالی است.

فیصل حسنی در ادامه این مراسم با اشاره به برنامه های دانشگاه برای هفته دولت عنوان کرد: در این هفته ۶۰ پروژه دانشگاه پیام نور به بهره برداری خواهد رسید که به این ترتیب بیش از ۸۰ درصد پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه به اتمام می رسد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*