سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / رئیس اداره ارشاد اندیمشک: تسنیم محور شکوفایی اسلامی و انقلابی رسانه‌های کشور است

رئیس اداره ارشاد اندیمشک: تسنیم محور شکوفایی اسلامی و انقلابی رسانه‌های کشور است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک گفت: مجموعه خبری تسنیم با درج و انعکاس مناسب اخبار، حرکت در مسیر انقلاب و ارزش‌های اسلامی را در جامعه ترویج و تبیین و ماندگار کرده است.

با حضور جمعی از مسئولان انتظامی و قضایی شهرستان اندیمشک از خبرنگاران این شهرستان تجلیل شد.

اکبر کروندی در این مراسم اظهار داشت: رسانه‌ها، ابزار و سلاح مهم جامعه در رشد آگاهی و ترویج فرهنگ صحیح اطلاع‌رسانی در جامعه بوده و در پویایی و رشد الگوی صحیح اسلامی و انقلابی ما، نقش آفرین هستند.

وی افزود: رسانه و خبرنگاران با صرف زمان و صبر و حوصله و مشقت فراوان در توسعه امنیت و ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی جامعه گام بر می‌دارند که این مقوله، شایسته تقدیر و توجه ویژه است.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک عنوان کرد: امسال و با پیگیری‌های صورت گرفته، میزان کشفیات مواد مخدر از مسیرهای ارتباطی شهرستان اندیمشک، افزایش یافته است.

وی گفت: امروز و با پیگیری و فعالیت نیروی انتظامی، اندیمشک سد راه ورود مواد مخدر به استان خوزستان شده است و شاهد توفیقات عمده‌ای در این حوزه هستیم.

کروندی بیان کرد: ماموران نیروی انتظامی در طول سال‌ها و ماه‌های اخیر با جدیت و کوشش فراوان در کاهش جرائم و توسعه امنیت شهروندان نقش آفرینی کرده‌اند که این مقوله، نیازمند توجه و تقدیر ویژه است.

وی افزود: خبرنگاران و فعالین رسانه‌ای شهرستان با انعکاس واقعیت‌ها و پوشش صحیح اخبار نیروی انتظامی، همراه این مجموعه در توسعه امنیت شهروندان باشند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اندیمشک اظهار کرد: رسانه و خبرنگاران در مسیر رشد آگاهی جامعه مؤثر هستند و زحمات فعالین این عرصه، شایسته تقدیر فراوان است.

اصحاب رسانه امانت دار باشند

ایرج حمیدی فر نیز در این مراسم اظهار داشت: در قرآن و آیات این کتاب آسمانی و منبع احکام اسلامی از برکات و توصیفات قلم به عنوان یک اصل و حرکت و منطق منحصر به فرد سخن به میان آورده است.

وی افزود: قرآن به جایگاه قلم و فعالیت در این حوزه توجه و تاکید فراوان کرده و همین مقوله، حرمت و ارزش قلم را بیش از هر چیزی در جامعه و برای اقشار مختلف اجتماعی شرح و بیان کرده است.

رئیس دادگستری شهرستان اندیمشک عنوان کرد: رسانه‌های اندیمشک در بیان و نشر اخبار به رسالت و امانت داری مثل گذشته و حرکت همیشگی خود پایبند باشند و اخبار را به خوبی منعکس کنند.

وی گفت: رسانه در تعریف ساده یعنی این که، مفهوم و کلام را به جایی رساندن، پس خبرنگار در مسیر اعتلا و رشد آگاهی جامعه، پیشتاز باشند.

حمیدی فر بیان کرد: رسانه‌های اندیمشک به بیان و شرح استعدادهای شهرستان در حوزه‌های مختلف بپردازند و اشاعه فرهنگ اسلامی و انقلابی جامعه را در اولویت خود قرار دهند.

مجموعه خبری تسنیم حرکت اسلامی و انقلابی جامعه را شکوفا کرده است

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله مهدوی نیز در این مراسم اظهار داشت: خبرنگاران با اشاعه دوستی و توجه به آموزه‌های اسلامی و انقلابی در مسیر اطلاع رسانی و شکوفایی اجتماعی و فردی ما، نقش آفرینی می‌کنند.

وی افزود: اصحاب رسانه حرمت قلم و راه و منطق شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهید صارمی های و منطق و گفتمان آن‌ها را از یاد نبرند و به منش و سیره علمی و اعتقادی آن‌ها بیش از گذشته، پایبند باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک در بخشی از سخنانش با اشاره به فعالیت تسنیم در اندیمشک عنوان کرد:  مجموعه خبری تسنیم با درج و انعکاس مناسب اخبار، حرکت در مسیر انقلاب و ارزش‌های اسلامی را در جامعه ترویج و تبیین و ماندگار کرده است.

وی گفت: حرکت و مسیر این رسانه در پوشش اخبار ارزشمند و قابل توجه و شایسته تقدیر است که به خوبی در این مسیر، گام بر می‌دارد.

مسیر حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی در اندیمشک فراهم شود

علی بازگیر نیز در این مراسم افزود: نیروی انتظامی خدمات شایسته و منحصر به فردی در حوزه امنیت و تأمین نیازهای شهرستان برداشته و توانسته رضایت شهروندان را به نحوی مناسب، تأمین کند.

این فعال رسانه‌ای اندیمشک اظهار کرد: رسانه‌ها به عنوان بازوان اطلاع رسانی جامعه، همراه نیروی انتظامی بوده و همواره زحمات این قشر زحمت کش را به خوبی منعکس کرده‌اند.

زهرا دهقان نیز در این مراسم بیان کرد: یکی از آفت‌های مهم رسانه‌های امروز، وجود گسترده و افسار گریخته شبکه‌های مجازی و دسترسی بدون محدودیت، اقشار مختلف اجتماعی به آن است.

این فعال رسانه‌ای اندیمشک گفت: نیروی انتظامی در چارچوب قانون و متناسب با نیاز اقشار مختلف اجتماعی در مسیر ساماندهی فعالیت این حوزه اقدام نماید تا خدمات قشر خبرنگار بهتر و بیشتر از گذشته نمود پیاده کند.

هادی گودرزی نیز در این مراسم با بیان این که، یکی از نیازهای امروز اندیمشک حضور سرمایه‌گذاران و جذب اعتبارات بخش خصوصی در شهرستان است افزود: خبرنگاران در نشر و انعکاس اخبار به گونه‌ای عمل نکند که سرمایه‌گذاران برای حضور در شهرستان با ترس و واهمه وارد اندیمشک شوند.

این فعال رسانه‌ای اندیمشک اظهار کرد: اندیمشک برای توسعه نیازمند ورود سرمایه گذاران است پس باید به این نیاز مهم شهرستان در حوزه اشتغال و صنعت بیش از گذشته توجه داشت.

مجتبی خلیلی نیز در این مراسم بیان کرد: با توجه به فرضت کم باقی مانده تا انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، اصحاب رسانه به حرکت در مسیر اخلاق و قانون توجه ویژه داشته باشند.

این فعال رسانه‌ای اندیمشک گفت: توجه به درج و انعکاس اخبار به روش صحیح و مناسب یکی از این نیازهای مهم این عرصه است که نیازمند توجه و اهتمام مناسب است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*