جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / حمایت شورای شهر اهواز از اقدامات مثبت اخیر مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری اهواز

حمایت شورای شهر اهواز از اقدامات مثبت اخیر مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری اهواز

صبح پنجشنبه ۹ مهر ماه، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز از سازمان آرامستان های شهرداری اهواز بازدید نمودند.

در این بازدید رامی علاسوند و ناجی سواری نایب رییس و نایب رییس شورای شهر اهواز از سایت اداری سازمان آرامستان های شهرداری اهواز که به تازگی مورد دیوارکوبی و پارتیشن بندی قرار گرفته است بازدید و بر تسریع در روند ساخت وساز اداری این سازمان تاکید کردند.

رییس و نایب رییس شورای شهر در ادامه این دیدار ، با حضور در گلزار شهدای اهواز ضمن قرائت فاتحه ،نسبت به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند

رییس شورای شهر اهواز در این بازدید در گفتگو با خبرنگار مهر در اهواز با تقدیر از زحمات و تلاش های حسین برون مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز گفت: تغییر و تحولات مثبت و اخیر سازمان آرامستان های شهرداری اهواز بر هیچ کس پوشیده نیست بطوری که هر مراجعه کننده ای پس از ورود به ساختمان اداری و سطح گلزار به طور محسوس متوجه این تحولات مثبت خواهد شد.شورای شهر اهواز نیز از اقدامات مثبت اخیر مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری اهواز حمایت می کند

رئیس شورای شهر اهواز از مدیریت جدید و جوان سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز به دلیل اختصاص دادن قطعه ای ویژه به شهدای مدافع حرم و ساماندهی و بهسازی محوطه مزار سردار شهید علی هاشمی و بکارگیری متدهای روز و جدیدترین امکانات در راستای پیشرفت و پیشبرد اهداف سازمان و خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، خانواده های داغدیده و زائرین محترم اهل قبور می باشد تقدیر و تشکر کرد.

رییس شورای شهر اهواز با اشاره اعتماد شهردار کلانشهر اهواز به مدیریت جوانان در عرصه مدیریت شهری بویژه انتصاب مدیرجوان سازمان آرامستان های شهرداری اهواز گفت: مدیران کلان کشور و استان باید به تربیت و پرورش مدیران جوان و متعهد و انقلابی همت بگمارند که خوشبختانه شهردار کلانشهر اهواز این ضرورت را به خوبی درک کرده و در این راستا انتصابات شجاعانه و خوبی داشته است.

علاسوند گفت: مجموعه این انتصابات و اعتماد به جوانان در آینده نه چندان دور در مدیریت شهری خود را نشان خواهد داد و شاهد پویایی و ارتقای انگیزه جوانان متخصص در حوزه های مختلف مدیریتی خواهد شد.

ناجی سواری نایب رییس شورای شهر نیز در این بازدید با تقدیر از اقدامات شایسته مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری اهواز گفت: خوشبختانه با حضور حسین برون در راس مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری اهواز روز به روز شاهد شکوفایی ، پویایی و اجرای ایده های جدید در این سازمان هستیم.

نایب رییس شورای شهر اهواز گفت: در همین مدت کوتاه شاهد توسعه کمی و کیفی در برنامه های فرهنگی بویژه برنامه هایی در حوزه خدمت رسانی و تسهیل امور خانواده و بازماندگان متوفیان در سازمان آرامستان های شهرداری اهواز بوده ایم.

سواری از مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز خواست که گزارشی از اقدامات اخیر خود را در صحن علنی شورای شهر اهواز برای اطلاع دیگر اعضای شورای شهر و شهروندان اهواز ارائه کند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه اعتماد به جوانان متعهد و پرتلاش در عرصه مدیریتی همیشه راهگشا و مثمرثمر بوده است و این مهم در مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری اهواز نیز به منحصه ظهور رسیده است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20190123-WA0014

حضورشش تن ازمدیران کل استان درمراسم اختتامیه هفته فرهنگی درآغاجاری وسخنان مدیران کل سیاسی وتحول اداری واستانداری خوزستان

حضورشش تن ازمدیران کل استان درمراسم اختتامیه هفته فرهنگی درآغاجاری وسخنان مدیران کل سیاسی وتحول ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*