یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
سرخط خبرها

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: دو طایفه در روستای \’یکله\’ از توابع بخش قهاوند بر سر نرخ کرایه یک خودروی باری با یکدیگر درگیر شدند.

سرهنگ رسول مرادی افزود: مالک یک وسیله نقلیه باری برای جابجایی کالا کرایه ای را پیشنهاد داده که به علت بالا بودن میزان کرایه مالک بار با راننده درگیر می شود.

وی اضافه کرد: پس از این درگیری فیزیکی، خانواده طرفین نیز به جمع نزاع کنندگان پیوسته و دامنه این نزاع گسترده تر می شود.

وی بیان کرد: پس از حضور ماموران پاسگاه قهاوند و دعوت طرفین به صلح و سازش ولی آنها اقدام به یارگیری و ادامه نزاع کرده که در جریان این نزاع طایفه ای به علت استفاده از سلاح سرد و چوب و چماق چندین نفر مجروح می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: بدلیل بی توجهی طرفین درگیر به هشدارهای پلیس ، ماموران انتظامی در یک عملیات اقدام به دستگیری مسببان این درگیری کرده که شماری از آنها متواری می شوند.

سرهنگ مرادی افزود: عوامل انتظامی شش نفر از افرادی که متواری شده بودند را نیز در عملیات دیگری دستگیر کردند که پرونده آنها در محکم قضایی در حال رسیدگی است.

وی تاکید کرد: افراد ذی نفوذ، بزرگان و ریش سفیدان باید با امر به معروف از بروز چنین مسایل و مشکلاتی در روستا جلوگیری کرده تا زمینه بروز کدورت و درگیری بین اهالی روستا ایجاد نشود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

غلامرضا+شریعتی+استاندار+خوزستان

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در منطقه کوی مهدیس اهواز مورد بررسی قرار گرفت

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*