شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / فرمانده نجباء در حلب سوریه: مقید به ولی فقیه هستیم و هرجا لازم باشد می جنگیم

فرمانده نجباء در حلب سوریه: مقید به ولی فقیه هستیم و هرجا لازم باشد می جنگیم

یکی از فرماندهان حرکت نجباء عراق که نیروهایش در سوریه علیه تروریست ها، بویژه داعش می جنگند، در جمع رزمندگان این گروه مقاومت در حلب سوریه تاکید کرد که حرکت نجباء مقید به ولایت فقیه(رهبر معظم انقلاب) است و هرجا که لازم باشد برای جنگ علیه تروریست ها حضور خواهد یافت.

بر اساس گزارش گروه رسانه ای حرکت نجباء، شیخ مختار فرمانده نیروهای مقاومت اسلامی نُجَباء در حلب سوریه، طی سخنانی بر آمادگی رزمندگانش برای مواجهه با چالش های آینده جهان اسلام در هر زمان و مکان تاکید کرد.
«شیخ مختار» با بیان اینکه ‘الگوی نُجَباء در جهاد، امام حسین(ع) است و این تشکل مقاومتی از واقعه کربلا الهام می گیرد’، خاطرنشان ساخت: ما بر خود واجب می دانیم که در صورت نیاز به یاری مظلومان جهان بشتابیم.
وی افزود: سراسر این کره خاکی صحنه مبارزه حق علیه باطل است و رزمندگان مقاومت برای مقابله با نقشه های شوم دشمنان علیه اسلام و مسلمین لباس رزم بر تن کرده اند.
فرمانده نیروهای مقاومت اسلامی نُجَباء در حلب سوریه با اشاره به هدف جبهه مقاومت برای آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی، گفت: آل سعود در راستای معاهده با انگلیس، تمام توان خود را برای حمایت از صهیونیست ها در ادامه اشغال سرزمین فلسطین به کار گرفته است.
وی در پایان اظهار داشت: رزمندگان مقاومت تا کنون توانسته اند نقشه صهیونیست ها برای خروج از انزوا و ارتباط با ترکیه، از طریق کشور سوریه را نقش بر آب کنند.
گروه مقاومت اسلامی ‘حرکت النجباء’، به رهبری اکرم الکعبی از جمله گروه های موثر عراقی ، در نبرد علیه گروه های تروریستی منطقه بویژه داعش در عراق و سوریه است و نیروهایش در صحنه جنگ شهری و عملیات صحرا از قدرت و مهارت بالایی برخوردارند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*