جمعه , ۲۶ مهر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / ابراز تأسف عمیق مجمع روحانیون مبارز از فاجعه منا

ابراز تأسف عمیق مجمع روحانیون مبارز از فاجعه منا

شب گذشته جلسه شوراى مرکزى مجمع روحانیون مبارز با حضور اکثریت اعضا و به ریاست حجت الاسلام والمسلمین خاتمى تشکیل شد.

به گزارش جماران به نقل از روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز، در این جلسه ابتدا گزارشى از اخبار سیاسى و فرهنگى داخلى و خارجى داده شد و سپس اعضاء در جریان آخرین اطلاعات از فاجعه دردناک منا قرار گرفتند؛ بررسى این فاجعه هولناک از زوایاى مختلف، تردیدى در بى کفایتى و سوءمدیریت مسئولان اداره امور حج -یعنى حاکمان آل سعود- باقى نمى گذارد؛ موضوعى که در حجّ سال جارى و سال هاى گذشته بارها به اثبات رسیده است.

مجمع روحانیون مبارز با ابراز تأثر و تأسف عمیق از مرگ تلخ و دردناک چندین هزار انسان و زائر خانه خدا و ضیوف الرحمان و از جمله چندصدنفر زائر ایرانى خود را در غم عزیزان عزادار و مصیبت دیده شریک مى داند و صمیمانه به آنان تسلیت مى گوید و براى از دست رفتگان رحمت واسعه الهى و براى بازماندگان صبر و تحمل و شکیبایى آرزو مى کند.

با کمال تأسف آل سعود با سانسور شدید خبرى و جلوگیرى از تحقیق از ابعاد این فاجعه انسانى، جهان اسلام را در بی خبرى از عمق فاجعه قرار داده است و امیدواریم با فشار افکار عمومى در کشورهاى اسلامى بر آل سعود، ابعاد غیرانسانى رفتار آنان پس از وقوع فاجعه بر همگان روشن شود.

در فاجعه منا یکى از اعضاى مجمع روحانیون مبارز، حجة الاسلام والمسلمین واحدى دامغانى نیز در شمار مفقودین است که امیدواریم هرچه زودتر وضعیت ایشان و سایر مفقودین روشن شود تا نگرانى خانواده هاى عزیز آنان برطرف شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*