سه شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / مشاور ترامپ: او زیر برجام نخواهد زد/ ترامپ بعد از مذاکره با ایران برجام را مورد تجدید نظر قرار خواهد داد

مشاور ترامپ: او زیر برجام نخواهد زد/ ترامپ بعد از مذاکره با ایران برجام را مورد تجدید نظر قرار خواهد داد

مشاور ترامپ: او  زیر برجام نخواهد زد/ ترامپ بعد از مذاکره با ایران برجام را مورد تجدید نظر قرار خواهد داد
ولید فارِس، مشاور سیاست خارجی دونالد ترامپ می‌گوید که کاندیدای احتمالی جمهوریخواهان در انتخابات پیش‌ رو، در صورت رسیدن به قدرت توافق هسته‌ای با ایران را زیر پا نخواهد گذاشت.

به گزارش عصر ایران به نقل از یورونیوز،  فارِس در گفتگو با وبسایت محافظه‌کار دیلی‌کالر و در پاسخ به پرسشی درباره موضع شدیدا منفی دونالد ترامپ نسبت به توافق هسته‌ای ایران و غرب گفت: «او از زیر بار توافقی که امضای سازمان ملل را دارد، شانه خالی نخواهد کرد. او مرد نهادهای قانونی است و بازنگری در این‌باره را از طریق نهادهای قانونی پیگیری خواهد کرد.»

فارس درباره خط مشی ترامپ در برابر برجام درصورت رسیدن به مقام ریاست‌جمهوری گفت: «او بحث بازنگری در توافق هسته‌ای را با مشاورانش آغاز خواهد کرد. یکی از روشن‌ترین احتمال‌ها، بازگرداندن آن به کنگره است. واکنش رهبران ایران در مرحله بعد قرار دارد. به این ترتیب او توافق را آنچنان که هست اجرا نخواهد کرد و مفاد آن را پس از مذاکره با ایران یا گروهی از متحدانش، مورد تجدیدنظر قرار خواهد داد.»

مشاور سیاست خارجی دونالد ترامپ، غنی‌سازی اورانیوم در ایران و کره شمالی را به عنوان تهدید اصلی علیه جامعه جهانی توصیف کرد.

آقای ترامپ پیشتر و در زمان کارزار انتخاباتی درون حزبی جمهوریخواهان گفته بود که در صورت رسیدن به مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، توافق هسته‌ای با ایران را «پاره خواهد کرد.»

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*