جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / ورزش / مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان:هدف ما سالم سازی و اصلاح امور است

مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان:هدف ما سالم سازی و اصلاح امور است

مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت:هدف ما در بحث ارزیابی عملکرد و بازرسی،سالم سازی،اصلاح امور و بهسازی فرایند و شیوه های اجرایی است تا کارها به شکل قانونی صورت پذیرند.

مهرداد صفر احمدی در گفت و گو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به تشریح گزارش عملکرد این واحد پرداخت و اظهار کرد:در سالهای ۹۳ و ۹۴ از ۲۰ شهرستان بازدید به عمل آمد که در این راستا حدود ۲۰۰ مکان ورزشی که جزء ماده ۸۸ بودند،مورد بازدید قرار گرفتند و به رئیس ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و مسئولین اماکن تذکرات لازم داده شد.

وی افزود:در خلال این بازدیدها،تعدادی از اسناد مالی هیأتهای ورزشی شهرستانها نیز بررسی و ایراداتشان مشخص شد و به آنها اعلام گردید تا اسناد مالی خود را بر اساس کتابچه ای که توسط اداره کل در جهت یکسان سازی در سطح استان تهیه شده است،تنظیم نمایند.

صفراحمدی تصریح کرد:در بخش بازرسی شهرستانها ایراداتی وجود داشت که به صورت سهوی رخ داده بود و در این زمینه به روسا تذکر داده شد که بیشتر بحث اصلاح امور بود و تنها در دو شهرستان تخلفات عمدی مشهودتری صورت گرفته بود که نهایتا منجر به جا به جایی روسای ادارات گردید و مراحل اداری پیگیری تخلفات ایشان در روند قانونی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اسناد مالی ۲۰ هیأت ورزشی استان نیز مورد بازدید قرار گرفت،گفت:نقاط ضعف موجود در این اسناد شناسایی و جهت اصلاح به آنها اعلام شد.

صفر احمدی افزود:در حال حاضر اسناد مالی چند هیأت ورزشی دیگر در حال بررسی است که به زودی نتایج آن به استحضار مدیر کل محترم خواهد رسید.

وی در ادامه به باشگاههای خصوصی اشاره و بیان کرد:طی سالهای ۹۳ و ۹۴ از بیش از ۵۰ باشگاه به صورت گروهی و انفرادی بازدید داشتیم که در این راستا مقداری مواد نیروزا و مکمل های مجاز و غیر مجاز از برخی باشگاه ها کشف و ضبط کردیم که منجر به پلمپ شدن هفت باشگاه  متخلف شد و تعدادی هم تذکر کتبی مرحله اول را دریافت نمودند.

صفراحمدی اضافه کرد:همچنین در سطح اداره کل دو مورد تخلفات اداری مشاهده گردید و پرونده های آنها به بخش تخلفات وزارت ارجاع داده شد.

وی در ادامه گفت:جلسات متعددی در غالب شورای اداری،شورای معاونین و کمسیون ماده ۸۸ برگزار گردید که عموما بر تلاش جهت سالم سازی محیط و آگاهی بخشی از رعایت قوانین و مقررات تأکید گردیده است.

صفر احمدی افزود:در بخش ارتقاء سلامت اداری یک سری شاخص ها و آیتم ها به روسای شهرستانها،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ابلاغ نمودیم تا بر اساس آن کار کنند،همچنین گلوگاه های فساد در بخش های مختلف شناسایی و ابلاغ شده است.

مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص برنامه های در دست اجرا خاطرنشان کرد:طبق برنامه ریزی که برای سال ۹۵ انجام دادیم قرار است از ۲۴ هیأت ورزشی استان،۱۲ شهرستان و بین ۶۰ تا ۱۰۰ باشگاه بازدید به عمل آوریم.

صفراحمدی بیان کرد:جا دارد از مدیرکل و معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل که طی این مدت در جهت تهیه امکانات و درخواستها برای انجام مأموریتها و وظایف ما نهایت همکاری را داشتند،تشکر و قدردانی نمایم.ضمن اینکه از سایر معاونین و مسئولین ستادی و روسای شهرستانها نیز تشکر می کنم.

مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در پایان با بیان اینکه آماده دریافت هرگونه شکایات،انتقادات و پیشنهادات هستیم،گفت: مردم عزیز برای اعلام شکایات خود می توانند با شماره تلفن ۳۳۳۳۰۵۶۹ و ۰۹۱۶۳۱۹۵۱۲۹ تماس حاصل نمایند و یا به پرتال خبری اداره کل ورزش و جوانان،بخش سامانه رسیدگی به شکایات به آدرس khzsport.ir مراجعه کنند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*