شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / بازدید مهندس خادمی از انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رامهرمز

بازدید مهندس خادمی از انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رامهرمز

khademi_fdf16110بدلیل عدم وجود بازداشتگاه موقت در ایذه و باغملک متاسفانه جهت بازداشت موقت کوتاه مدت این عزیزان به زندان شهرستان رامهرمز منتقل می شوند .
بیش از یک سوم افراد حاضر در زندان رامهرمز را همشهریان منطقه ایذه و باغملک تشکیل می دهند .
از آنجاییکه حضورکوتاه مدت شهروندان در جمع زندانیان محکوم ، تاثیرات و آسیب هایی بر زندگی آینده آنها خواهد داشت ، همچنین مشکلات رفت وآمد در جاده خطرناک ایذه و باغملک به رامهرمز برای خانواده های آنها و نبود امکانات پذیرایی از خانواده ها و بسیاری از مشکلات دیگر ، آقای مهندس خادمی به عنوان نماینده مردم شریف ایذه و باغملک را بر آن داشته که راه حلی را برای این مساله مهم پیدا کند .
ایشان با حضور شهرستان رامهرمز و مراجعه به انجمن حمایت از زندانیان ، با ریاست محترم زندان آقای باجی دیدار کردند و مذاکراتی با ایشان داشته و راه حلی را پیشنهاد دادند که با استقبال و موافقت ایشان مواجه شد . نتیجه این گفتگو احداث بازداشتگاه موقتی در شهرستان ایذه است ، که به پیشنهاد مهندس خادمی زمین آن توسط ایشان تامین می گردد و ساخت و تجهیز آن نیز بر عهده سازمان زندان های کشور می باشد ، این طرح به سرعت در روزهای آینده انجام خواهد گردید.
دراین دیدار همچنین با رییس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رامهرمز مذاکراتی را در زمینه اعطای امکانات بیشتر رفاهی به خانواده های افراد بازداشتی شهرستان های ایذه و باغملک داشتند . نتیجه این گفتگو تکریم خانواده ها ، درخواست اعطای فضای ملاقات بهتر و امکانات بهداشتی و اقامتی به آنها و همچنین تسریع در روند رسیدگی به کارهای اداری آنها بوده است که با همکاری و مساعدت انجمن این اقدامات انجام خواهد گردید .
ضمن تشکر و قدردانی از ریاست محترم زندان رامهرمز جناب آقای باجی و انجمن حمایت از زندانیان از حاج آقا شریعتی نیا و دکتر امیریان و همکاری بی دریغ این عزیزان در این زمینه سپاسگذاریم .

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG_۲۰۲۰۰۷۱۷_۱۲۳۵۲۶

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس علیرضا افشون

پیام تسلیت دکتر سید محمد رادمنش، خیّر و فعال محیط زیست، به مناسبت درگذشت مهندس ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*