یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / حضور استاندار خوزستان در مراسم شب قدر در حسینیه شهرستان کارون/ بررسی مشکلات شهرستان کارون در ساعت ۲ونیم بامداد

حضور استاندار خوزستان در مراسم شب قدر در حسینیه شهرستان کارون/ بررسی مشکلات شهرستان کارون در ساعت ۲ونیم بامداد

حضور استاندار خوزستان در مراسم شب قدر در حسینیه شهرستان کارون/ بررسی مشکلات شهرستان کارون در ساعت 2ونیم بامداد

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با حضور در حسینیه سجادیه شهرستان کارون درکنار مردم این شهرستان در مراسم احیا شب قدر شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان مراسم پرفیض لیلة القدر ” شب نوزدهم ماه مبارک ” در حسینیه سجادیه شهرستان کارون با حضور استاندار خوزستان، فرماندار شهرستان کارون و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
گفتنی است پس از پایان مراسم و اعمال شب قدر در حضور استاندار و فرماندار یکی از اهالی به ابراز مشکلات مختلف و کمبودهای موجود در این شهرستان پرداخت. سپس فرماندار شهرستان پس از بیان فضایل ایام لیالی قدر به ارایه گزارشی از ضعیت شهرستان و اقداماتی که در این منطقه انجام شده است پرداخت.

غلام علیدادی با معرفی ظرفیت های شهرستان به کمبود هاو مشکلات نیز اشاره و از استاندار درخواست کرد شورای برنامه ریزی استان در این شهرستان تشکیل شود.

پس از بررسی موارد مطرح شده زیارت عاشورا نیز خوانده شد.

استاندار خوزستان با حضور در حسینیه سجادیه شهرستان کارون ضمن شرکت در مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان از نزدیک در جریان مشکلات مردم این منطقه هم قرار گرفت.

شهرستان کارون با دو بخش و ۵۶ روستا در سال ۱۳۹۱ از شهرستان اهواز جدا شد و علیرغم دارا بودن ظرفیت های صنعتی و کشاورزی و دامداری با محرومیت های زیادی مواجه است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تقی-زاده-546x350

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*