جمعه , ۲۰ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / مراسم سی و نهمین سالگرد دکتر علی شریعتی برگزار می‌شود

مراسم سی و نهمین سالگرد دکتر علی شریعتی برگزار می‌شود

دبیر ستاد بزرگداشت یادواره دکتر علی شریعتی مزینانی از مراسم برگزاری سی و نهمین سالگرد فرزند شایسته کویرمزینان با حضور فرهیختگان و علاقمندان در زادگاهش مزینان خبر داد.

دبیر ستاد بزرگداشت یادواره دکتر علی شریعتی مزینانی از مراسم برگزاری سی و نهمین سالگرد فرزند شایسته کویرمزینان با حضور فرهیختگان و علاقمندان در زادگاهش مزینان خبر داد.

3409_963.jpg

به گزارش ایسنا، مهدی مزینانی آزاده با اعلام این خبر افزود: امسال نیز به روال سنوات گذشته مراسم بزرگداشت فرزند شایسته کویر دکتر علی شریعتی مزینانی در زادگاهش مزینان برگزار می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: با توجه به همزمانی سی و نهمین سالگرد عروج ملکوتی دکتر علی شریعتی با ماه مبارک رمضان شرکت کنندگان در این مراسم؛ مهمان مردم قدرشناس مزینان می باشند و از ضیافت سفره افطار در هیئت ابوالفضلی محل برگزاری مراسم بهره مند خواهند شد.

مراسم بزرگداشت سالگرد دکتر علی شریعتی مزینانی هر سال در سالگرد عروج ملکوتی این فرزند شایسته کویرمزینان به همت ستاد بزرگداشت شریعتی  با حضور مسئولین و چهره‌های دانشگاهی و مقامات عالی رتبه کشوری برگزار می‌شود و امسال نیز علی رغم همزمانی آن با ماه مبارک رمضان، با پیگیری‌های ستاد و شورای اسلامی و دهیاری و شاهدان کویرمزینان این مراسم روز ۲۹ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در هیئت ابوالفضلی مزینان برگزار خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*