چهارشنبه , ۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / با هدف بررسی مشکلات مردم انجام شد؛ دیدار مدیرعامل آبفا خوزستان با امام جمعه دشت آزادگان

با هدف بررسی مشکلات مردم انجام شد؛ دیدار مدیرعامل آبفا خوزستان با امام جمعه دشت آزادگان

مدیرعامل ، معاونین و برخی از مدیران شرکت آب وفاضلاب استان خوزستان در دفتر  امام جمعه سوسنگرد حضور یافته و با حجت الاسلام ساری اصل دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی آبفا خوزستان، در ابتدای این نشست علی اکبر علیمرادی مدیرعامل شرکت آبفا استان ضمن ابراز رضایت و خشنودی از حضور در دفتر و دیدار با امام جمعه این شهرستان، گزارشی از برنامه های راهبردی شرکت آب و فاضلاب استان در سال جاری ارائه نمود
وی خدمت رسانی به مردم را افتخار این شرکت دانست و افزود: رضایت مندی مردم شریف از اهداف اساسی شرکت محسوب می شود و امیدواریم با تلاش شبانه روزی در جهت تامین و توزیع آب این مسئله را به اثبات برسانیم.
در این دیدار صمیمانه حجت الاسلام و المسلمین ساری اصل، امام جمعه سوسنگرد نیز با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب در امر خدمت رسانی به مردم شریف سوسنگرد،اظهار داشت: صرفه جویی در مصرف آب باید مد نظر همگان باشد و حساسیت و سختی کار تامین آب را از هر طریق ممکن برای مردم اطلاع رسانی نمود.
وی با قدردانی از خدمات مدیرعامل و مجموعه کارکنان شرکت آب و فاضلاب، خواستار تداوم این فعالیت ها شد.
امام جمعه سوسنگرد در ادامه با بیان اینکه اجرای طرحهای عمرانی باید متناسب با نظرات کارشناسی و نیازهای منطقه باشد، افزود: در گذشته مبالغ و اعتبارات قابل توجهی در خصوص اجرای پروژ های فاضلاب از محل اوراق مشارکت در این شهرستان هزینه شد، اما مشکل فاضلاب همچنان در شهر وجود دارد که می بایست گام های موثری در این خصوص برداشته شود.
وی مرتفع شدن برخی مشکلات در آبفا سوسنگرد را نشانه همت و اراده آنان برای بهبود امور توصیف کرد و با بیان اهمیت ادامه پروژه فاضلاب اظهار امیدواری کرد: با حل برخی مسائل و دغدغه ها، مردم شاهد خدمات رسانی بهتر و حل مشکلات فاضلاب خصوصا در مرکز شهر باشند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تقی-زاده-546x350

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو

تقی‌زاده عنوان کرد: کمبود ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان/اعلام رشته‌های مورد نیاز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*