جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / مرگ پسر ۱۳ ساله دل خانواده را به درد آورد

مرگ پسر ۱۳ ساله دل خانواده را به درد آورد

اینکه در بیمارستان های دنیا علیرغم تلاش پزشکان وقوع مرگ مقوله ای است که در پیشرفته ترین و به روز ترین مراکز درمانی هم اتفاق می افتد جای هیچگونه بحثی ندارد اما برخی مواقع کمبود امکانات شاید باعث مرگ و میر شود.

۲۰۱۶-۰۵-۲۸ ۲۱.۰۷.۳۸

حمید رضا زنگنه نوجوان ۱۳ ساله باغملکی پس از ۳۸ ساعت دست و پنجه با مرگ در بیمارستان سینا اهواز فوت شد.

پدر حمید رضا زنگنه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فرزندم بیماری متابولیک داشته است و پنجشنبه گذشته در منزل درد شدیدی در اطراف قفسه سینه احساس کرد که به همین لحاظ به بیمارستان شهید طباطبایی باغملک مراجعه کردم تا علت را جویا شویم.

وی ادامه داد: از ساعت  ۱۲ نیمه شب پنجشنبه تا جمعه ساعت ۱۴ تحت نظر بوده که به حدی درد در قفسه سینه بالا گرفت که پرستاران به نجویز پزشک از آمپول های آرام بخش قوی استفاده کردند.

پدر این کودک خاطرنشان کرد:آزمایشهای ABD نیاز بود تا برای مداوای فرزندم انجام شود ولی متاسفانه این دستگاه در آزمایشگاه باغملک وجود داشت ولی بعلت نقص فنی قابل استفاده نبود تا اینکه روز جمعه ساعت ۱۴:۰۰ بعدازظهر از فرزندم را از بیمارستان شهید طباطبایی باغملک به بیمارستان سینای اهواز انتقال داده اند که بعد از ۲۴ ساعت در بیمارستان سینا اهواز فوت شد.

وی ادامه داد:ما هیچ گله ای از پرسنل بیمارستان شهید طباطبایی باغملک نداریم و ضمن اینکه تشکر ویژه از خانم دکتر نورانی بابت زحمات زیادی که متحمل شده است,از مسئولین شهرستان خواهشمندیم از حداکثر امکانات برای جلوگیری از مرگ کودک بعدی استفاده کنند تا شاهد این نباشیم که باز کودکی بر اثر کمبود امکانات فوت شد.

طی تماسی که با آزمایشگاه باغملک برقرار شد اعلام کردند دستگه ABD چند روزی می شود که بعلت نقص فنی قابل استفاده نیست.

در پایان از مسئولین محترم شهرستان و پرسنل زحمت کش بیمارستان شهید طباطبایی خواهشمندیم دستگاه هایی که نقص فنی دارند هر چه زودتر رفع ایراد گردند تا نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات شهرستان به کار ببرند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20190123-WA0014

حضورشش تن ازمدیران کل استان درمراسم اختتامیه هفته فرهنگی درآغاجاری وسخنان مدیران کل سیاسی وتحول اداری واستانداری خوزستان

حضورشش تن ازمدیران کل استان درمراسم اختتامیه هفته فرهنگی درآغاجاری وسخنان مدیران کل سیاسی وتحول ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*