سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / سهیلا جلودارزاده: بايد تغييرات زير بنايي در مديريت مجلس ايجاد شود

سهیلا جلودارزاده: بايد تغييرات زير بنايي در مديريت مجلس ايجاد شود

سهیلاد جلودارزادهدرست است که مجلس نهم با رياست آقاي لاريجاني کمک هاي خوبي به دولت کردند ولي همين طور که برخي دوستان شعار هواي تازه را مطرح مي کردند، الان سه دوره سازمان اداري مجلس و نحوه اداره آن به دست دوستانمان بوده است.
سهيلا جلودارزاده منتخب مردم تهران در گفتگو با خبرنگار سياسي آريا در خصوص رقابت آقاي عارف و آقاي لاريجاني براي کسب کرسي رياست مجلس دهم گفت: بعد از قدرت نمايي خدا، تلاش بندگان خدا هم بي نتيجه نمي ماند. اميدوارم يک رقابت منطقي و به نفع مردم در انتخابات هيات رئيسه مجلس داشته باشيم. رقابت بين آقاي عارف و لاريجاني خيلي نزديک نيست و همه امکانات مجلس در يک سمت قرار دارد و امکانات آقاي عارف کمتر است، اما خواست مردم تغيير است که اين موضوع يک مسئله مثبتي است. بايد ديد که چه اتفاقي مي افتد.

منتخب مردم تهران در خصوص احتمال از خودگذشتگي و کناره گيري آقاي عارف از رقابت براي کسب کرسي رياست مجلس دهم، گفت: دليلي ندارد که آقاي عارف از خود گذشتگي کنند. اگر در انتخابات رياست جمهوري ۹۲ ايشان از خود گذشتگي کردند، به اين دليل بود که ممکن بود، مردم براي انتخاب يک فرد با تدبير و لايق، دچار مشکل شوند و نتوانند درست انتخاب کنند. اما اگر ايشان در اين زمان کناره گيري نکنند، هيچ اتفاقي نخواهد افتاد و ايشان اگر کانديدا باشند، بايد رقابت کنند.

وي در خصوص گزينه مدنظر دولت براي کرسي رياست مجلس دهم گفت: درست است که مجلس نهم با رياست آقاي لاريجاني کمک هاي خوبي به دولت کردند ولي همين طور که برخي دوستان شعار هواي تازه را مطرح مي کردند، الان سه دوره سازمان اداري مجلس و نحوه اداره آن به دست دوستانمان بوده است. ممکن است مصلحت مردم اين باشد، حتي اگر آقاي لاريجاني راي بياورند، بايد يک تغييرات زير بنايي در مديريت مجلس ايجاد کنند. چراکه شاهد اين بوديم که مجلس دهم با تغيير نمايندگان مواجه شد و اين نشان دهنده اين است که نحوه مديريت مجلس به گونه اي نبوده است که نمايندگان توانسته باشند در راستاي اهداف مردم حرکت کنند و توفيق حضور در مجلس دهم را هم داشته باشند.

جلودارزاده در خصوص چگونگي استفاده دولت روحاني از پتانسيل هاي مشترک آقاي لاريجاني و آقاي عارف در مجلس دهم گفت: من موافقم که اين مسئله با تدبير حل شود. بايد بين دوستان تقسيم کاري انجام شود، تا تعامل خوبي بين مجلس و دولت شکل گيرد. اين حرکت مي تواند از تشنج ها و چالش هاي بعدي در مجلس دهم جلوگيري کند، چرا که اگر قرار باشد در مجلسي که با اين شرايط ايجاد شده است، رقابت کنيم، ممکن است که همکاري نمايندگان کمتر شود. در جلسه اي که داشتيم من اين موضوع را به خوبي حس کردم که دوباره فضاي رقابتي انتخابات و گذشته در حال شکل گيري است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*