پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان: منتخب مراغه و اصفهان در سال ۹۶ تعیین می‌شوند

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان: منتخب مراغه و اصفهان در سال ۹۶ تعیین می‌شوند

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: نظر شورای نگهبان درباره منتخب پنجم مردم اصفهان در مجلس دهم تغییری نکرده و جایگزین خانم خالقی در مجلس، همزمان با انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ و در میان‌دوره تعیین تکلیف می‌شود.
 سیامک ره‌پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین اخبار از وضعیت منتخب پنجم مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: نظر شورای نگهبان در این مورد هیچ تغییری نکرده و جایگزین منتخب اصفهان در مجلس دهم، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و در میان‌دوره تعیین تکلیف می‌شود.

وی افزود: با توجه به درگذشت منتخب مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس دهم، این موضوع در شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد منتخب مردم مراغه نیز در انتخابات میان‌دوره‌ای و خرداد سال آینده مشخص شود.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان همچنین درباره اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در مورد لایحه بودجه ۹۵ نیز گفت: ما ایراداتی را به مجلس اعلام کرده‌ایم که آنها پس از بررسی آن را به ما اعلام خواهند کرد و شورای نگهبان نیز در این مورد نظر نهایی را اعلام می‌کند.

ره‌پیک همچنین تأکید کرد: تاکنون ۴۲ حوزه انتخابیه در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس از سوی شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفته و ۴۰ حوزه انتخابیه تأیید شده که ۲ حوزه نیز در مرحله بررسی مجدد قرار دارد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*