چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / نماینده منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم : حمایت از مناطق محروم وظیفه همه نمایندگان است / مدیریت‌های شایسته سالاری عامل توسعه منطقه خواهد بود

نماینده منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم : حمایت از مناطق محروم وظیفه همه نمایندگان است / مدیریت‌های شایسته سالاری عامل توسعه منطقه خواهد بود

13950216000390_PhotoAنماینده منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم گفت: با شایسته سالاری و برنامه‌ریزی برای منطقه می‌توان در صورت کمبود اعتبارات نیز موفق عمل کرد.

هدایت‌الله خادمی امشب در همایش ششمین آئین تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و حامیان ورزش این شهرستان با تجلیل از حضور حماسی مردم این حوزه انتخابیه در پای صندوق‌های رأی اظهار کرد: ورزشکاران این منطقه نشان داده‌اند که اگر مدیریت صحیح در ورزش وجود داشته باشد هر چند با اندک داشته‌ها می‌توان بهترین مدال‌ها و مقام‌ها را به دست آورد.

وی با بیان اینکه وضعیت ورزش از سایر نهاد‌ها و سازمان‌های موجود در منطقه بهتر نیست، افزود: اگر امکانات وجود ندارد برای همه ادارات نیست ولی می‌بینید که جامعه ورزشی ما خوش درخشیدند و مدال‌های قهرمانی زیادی برای منطقه کسب کردند.

نماینده منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم با بیان اینکه اگر در بقیه سازمان‌ها هم چنین مدیرانی که با حداقل داشته‌ها کارهای بزرگی را انجام می‌دهند کار انجام دهند می‌تواند باعث ایجاد تحول شود، خاطرنشان کرد: ورزشکاران در جامعه ورزشی به صورت پله پله و گام به گام حرکت می‌کنند تا به یک سازمان ورزشی برسند.

* تلاش برای تبدیل مناطق محروم به یک منطقه مناسب

خادمی اضافه کرد: ورزشکاران ما با توجه به اینکه با شایسته سالاری گام در راه ورزش گذاشتند به رقابت با سایر شهرستان‌هایی که با انبوه امکانات مواجه هستند، می‌پردازند و در این راه یا هم اندازه یا بالا‌تر از آنها قرار دارند.

وی با تجلیل و تقدیر از خانواده‌هایی که با هزینه‌های شخصی ورزشکاران تا رده‌های بین‌المللی حمایت می‌کنند، تصریح کرد: اگر چنین حمایت‌هایی از جانب خانواده‌ها صورت نگیرد باید چنین مبالغی را صرف اعتیاد برخی از جوانان کنند، ولی دست همه خانواده‌ها و ورزشکارانی را که با پشتکار خود افتخارآفرینی می‌کنند را می‌بوسم.

خادمی با بیان اینکه این موفقیت‌ها نشان از مدیریت شایسته سالاری است، گفت: در اولین ورود خود به مجلس شورای اسلامی در روز سه‌شنبه با ریاست آن دیداری داشته تا قابلیت‌ها و داشته‌های این حوزه انتخابیه را به نمایش بگذارم.

وی با بیان اینکه در این دیدار با رئیس مجلس تمام کاستی‌ها و مشکلات منطقه مطرح شد، ادامه داد: در این دیدار بیان شد یک نماینده فقط مربوط به یک شهرستان نیست و بقیه نمایندگان نیز باید به این منطقه محروم کمک کنند و وی نیز قول همکاری و پیگیری را داد.

مدیرعامل سابق شرکت حفاری شمال با اشاره به دیدار با نمایندگان فعال خوزستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این دیدار به منظور ایجاد یک همدلی برای پیشرفت منطقه و ایجاد ارتباط برای پیگیری نیاز‌ها صورت گرفت.

خادمی با بیان اینکه دیدار با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یکی دیگر از برنامه‌های انجام شده در این سفر بود، خاطرنشان کرد: چرایی این موضوع که تا به حال درصد مربوط به نفت به ایذه اختصاص نیافته است و با وجود اینکه ایذه نیز یک منطقه نفتی است تا به حال شامل این درصد نشد.

وی با تأکید بر اینکه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس قول همکاری بزرگ داد، گفت: در کنار این وعده قول انتقال تجربیات در رابطه به اینکه چگونه این منطقه محروم را به یک منطقه مناسب تبدیل کنیم، داده شد.

* استفاده از ماشین‌آلات شهرسازی برای توسعه جاده‌های منطقه

خادمی با اشاره به ملاقات دیروز خود با مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان، جهاد کشاورزی، صنایع و معادن و مدیرعامل شهرک‌های صنعتی اظهار کرد: در پی این دیدار‌ها قرار شد که مدیرکل راه و شهرسازی ماشین‌آلات خود را در اختیار ما گذاشته تا از این فرصت برای توسعه جاده در منطقه استفاده شود.

وی تصریح کرد: هفته آینده به محض بازگشت به منطقه این موضوع جاده را پیگیری خواهیم کرد که در کدام نقطه فعالیت راه‌سازی در حال اجرا است و پیشرفت کار را بررسی خواهیم کرد.

خادمی با اشاره به بررسی مشکلات شهرک صنعتی ایذه افزود: با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان در این رابطه صحبت‌هایی صورت گرفت و بنا بر این شد تا با ایذه همکاری و تعامل بیشتری را داشته باشد.

وی با اشاره به در نظر گرفتن یک مکان ویژه برای اصناف پر سرو صدای شهر گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد تا این کسبه برای دریافت زمین اقدام کرده و بدون پرداخت مالیات و دریافت همه امکانات زمین را دریافت کرده و همه این اصناف در محل مربوط خود مستقر شوند تا این کار علاوه بر کاستن آلودگی‌های صوتی، ایجاد یک کسب و کار جدید کند.

خادمی با بیان اینکه این اقدام باعث ایجاد حداقل ۵۰۰ شغل در مرحله اول در منطقه می‌شود، اضافه کرد: مدت زمان اقدام کسبه برای این کار کم است و انتظار می‌رود کسبه هر چه سریع‌تر برای دریافت زمین اقدام کنند.

وی در پایان با اشاره به امتیاز کارخانه سیمان در منطقه باغملک که سال‌ها قرار بود انجام شود ولی هنوز عملی نشده است، خاطرنشان کرد: دیروز پیمانکار مربوطه در حضور مدیرکل صنایع و معادن خوزستان احضار و به وی اخطار داده شد یا کار خود را آغاز کند یا زمین‌های دریافت شده را پس دهد و این کار در مدت ۳ روز انجام شد که امیدوارم با خدمت رسانی لطف همه مردم ایذه و باغملک را جبران کنم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*